DLW5BTH501TQ2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW5BTH501TQ2LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-DLW5BTH501TQ2LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-DLW5BTH501TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW5BTH501TQ2L
Beskrivelse
CMC 2.5A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 500 Ohms @ 100 MHz 2,5A DCR 27mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLW5BTH501TQ2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
27mOhm
Produsent
Murata Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strøm, signallinje
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Impedans ved frekvens
500 Ohms @ 100 MHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
2,5A