DLW43SH101XK2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW43SH101XK2LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-DLW43SH101XK2LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-DLW43SH101XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW43SH101XK2L
Beskrivelse
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µH @ 1 MHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 200mA DCR 2Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLW43SH101XK2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
2Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Høyde (maks)
0,110" (2,80mm)
Induktans ved frekvens
100 µH @ 1 MHz
Kapsling
1812 (4532 metrisk)
Nominell strøm (maks)
200mA