DLW32PH122XK2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW32PH122XK2LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-DLW32PH122XK2LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-DLW32PH122XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW32PH122XK2L
Beskrivelse
CMC 1.2A 2LN 1.2KOHM SMD AECQ200
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 1.2 kOhms @ 100 MHz 1,2A DCR 60mOhm
EDA-/CAD-modeller
DLW32PH122XK2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
60mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
60V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Impedans ved frekvens
1.2 kOhms @ 100 MHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
1,2A