DLW31SN161SQ2L | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | DLW31SN161SQ2L |
Beskrivelse | CMC 340MA 2LN 160 OHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 160 Ohms @ 100 MHz 340mA DCR 400mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DLW31SN161SQ2L Modeller |
Kategori | DC-motstand (DCR) (maks) 400mOhm |
Produsent Murata Electronics | Nominell spenning - DC (vekselstrøm) 50V |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflatemontering |
Delestatus Aktiv | Størrelse/dimensjon 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Filtertype Signallinje | Høyde (maks) 0,083" (2,10mm) |
Antall linjer 2 | Kapsling Horisontal, 4 PC-plater |
Impedans ved frekvens 160 Ohms @ 100 MHz | Baseproduktnummer |
Nominell strøm (maks) 340mA |