DLW21HN670SQ2L
DigiKeys produktnummer
490-1063-2-ND - Tape og spole (TR)
490-1063-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-1063-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW21HN670SQ2L
Beskrivelse
CMC 330MA 2LN 67 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 67 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLW21HN670SQ2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
350mOhm
Produsent
Murata Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,039" (1,00mm)
Antall linjer
2
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Impedans ved frekvens
67 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
330mA