DLP2ADN281HL4L
DigiKeys produktnummer
490-5159-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5159-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP2ADN281HL4L
Beskrivelse
CMC 80MA 4LN 280 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 280 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 5,75Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLP2ADN281HL4L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
5,75Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,036" (0,92mm)
Impedans ved frekvens
280 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
80mA