DLP2ADN201HL4L er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 4 009
Datablad
4 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 200 Ohms @ 100 MHz 90mA DCR 4Ohm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DLP2ADN201HL4L
DigiKeys produktnummer
490-5157-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5157-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP2ADN201HL4L
Beskrivelse
CMC 90MA 4LN 200 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP2ADN201HL4L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
4Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,036" (0,92mm)
Impedans ved frekvens
200 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
90mA