DLP2ADN161HL4L
DigiKeys produktnummer
490-5156-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP2ADN161HL4L
Beskrivelse
CMC 100MA 4LN 160 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 160 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3,13Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLP2ADN161HL4L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
3,13Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,036" (0,92mm)
Impedans ved frekvens
160 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
100mA