DLP2ADA900HL4L er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 3 667
Datablad
4 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 90 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 1,75Ohm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DLP2ADA900HL4L
DigiKeys produktnummer
490-11096-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP2ADA900HL4L
Beskrivelse
CMC 120MA 4LN 90 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP2ADA900HL4L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,75Ohm
Produsent
Murata Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Utdatert
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,036" (0,92mm)
Antall linjer
4
Kapsling
0804 (2010 Metric), 8-ledning
Impedans ved frekvens
90 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
120mA