DLP11SN201HL2L
DigiKeys produktnummer
490-5146-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5146-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-5146-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP11SN201HL2L
Beskrivelse
CMC 110MA 2LN 200 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 200 Ohms @ 100 MHz 110mA DCR 3,88Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLP11SN201HL2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
3,88Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,036" (0,92mm)
Impedans ved frekvens
200 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
110mA