DLP11SA350HL2L er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Murata Electronics
På lager: 12 503
Datablad
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 35 Ohms @ 100 MHz 170mA DCR 1,13Ohm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DLP11SA350HL2L
DigiKeys produktnummer
490-6033-2-ND - Tape og spole (TR)
490-6033-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP11SA350HL2L
Beskrivelse
CMC 170MA 2LN 35 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP11SA350HL2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,13Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Størrelse/dimensjon
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,036" (0,92mm)
Impedans ved frekvens
35 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
170mA