DLP0NSN121HL2L er utfaset og produseres ikke lenger.
Murata Electronics
På lager: 194 168
Datablad
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 120 Ohms @ 100 MHz 90mA DCR 4,75Ohm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DLP0NSN121HL2L
DigiKeys produktnummer
490-5152-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP0NSN121HL2L
Beskrivelse
CMC 90MA 2LN 120 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP0NSN121HL2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
4,75Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,033" L x 0,026" B (0,85mm x 0,65mm)
Høyde (maks)
0,020" (0,50mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
90mA