DLP0NSC280HL2L er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Murata Electronics
På lager: 12 503
Datablad
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 28 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,63Ohm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DLP0NSC280HL2L
DigiKeys produktnummer
490-11942-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP0NSC280HL2L
Beskrivelse
CMC 100MA 2LN 28 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP0NSC280HL2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,63Ohm
Produsent
Murata Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Utdatert
Størrelse/dimensjon
0,033" L x 0,026" B (0,85mm x 0,65mm)
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,020" (0,50mm)
Antall linjer
2
Kapsling
0302 (0806 Metric), 4-ledning
Impedans ved frekvens
28 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
100mA