DFE322520FD-3R3M=P2
DigiKeys produktnummer
490-18406-2-ND - Tape og spole (TR)
490-18406-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-18406-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DFE322520FD-3R3M=P2
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 2.3A 65 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.3 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 2.3 A 65mOhm maks 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DFE322520FD-3R3M=P2 Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
65mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
1210 (3225 metrisk)
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
1210
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)
Strøm - metning (Isat)
4,2A