CSTNE12M0GH5L000R0
DigiKeys produktnummer
490-17947-2-ND - Tape og spole (TR)
490-17947-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-17947-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSTNE12M0GH5L000R0
Beskrivelse
CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12 MHz Keramikk Resonatorer Innebygget kondensator 33 pF ±0,11% 30 Ohms -40°C – 85°C Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSTNE12M0GH5L000R0 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Funksjoner
Innebygget kondensator
Produsent
Murata Electronics
Kapasitans
33 pF
Serie
Impedans
30 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Keramikk
Kapsling
3-SMD, ikke standard
Frekvens
12 MHz
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,051" B (3,20mm x 1,30mm)
Frekvensstabilitet
±0,11%
Høyde
0,032" (0,80mm)
Frekvenstoleranse
±0,07%