BLM21SP601SH1D er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 2 197
Datablad
600 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 2,3A 60mOhm