BLM21SP331SH1D
DigiKeys produktnummer
490-18586-2-ND - Tape og spole (TR)
490-18586-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-18586-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM21SP331SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Detaljert beskrivelse
330 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 2,8A
EDA-/CAD-modeller
BLM21SP331SH1D Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Nominell strøm (maks)
2,8A
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,041" (1,05mm)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans ved frekvens
330 Ohms @ 100 MHz