BLM21AG601SN1D
DigiKeys produktnummer
490-1040-2-ND - Tape og spole (TR)
490-1040-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-1040-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM21AG601SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Detaljert beskrivelse
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 600mA 210mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM21AG601SN1D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
210mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,041" (1,05mm)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans ved frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
600mA