BLM21AG121SN1D
DigiKeys produktnummer
490-1038-2-ND - Tape og spole (TR)
490-1038-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-1038-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM21AG121SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 800mA 100mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM21AG121SN1D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
100mOhm
Produsent
Murata Electronics
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Høyde (maks)
0,041" (1,05mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
800mA