BLM18RK601SN1D
DigiKeys produktnummer
490-5227-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5227-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-5227-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18RK601SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Detaljert beskrivelse
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 200mA 600mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18RK601SN1D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
600mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
200mA