BLM18EG121SH1D
DigiKeys produktnummer
490-17712-2-ND - Tape og spole (TR)
490-17712-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-17712-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18EG121SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
BLM18EG121SH1D Modeller
Kategori
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)