BLM18BB221SH1D
DigiKeys produktnummer
490-11027-2-ND - Tape og spole (TR)
490-11027-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-11027-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18BB221SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 450mA 450mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18BB221SH1D Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
450mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
450mA