BLM18AG471SH1D
DigiKeys produktnummer
490-11025-2-ND - Tape og spole (TR)
490-11025-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-11025-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18AG471SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 550mA 350mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM18AG471SH1D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
350mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
1
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Impedans ved frekvens
470 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominell strøm (maks)
550mA