BLM15HD182SZ1D | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BLM15HD182SZ1D |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 200mA 2,2Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BLM15HD182SZ1D Modeller |
Kategori | DC-motstand (DCR) (maks) 2,2Ohm |
Produsent Murata Electronics | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0402 (1005 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Filtertype Signallinje | Høyde (maks) 0,022" (0,55mm) |
Antall linjer 1 | Størrelse/dimensjon 0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm) |
Impedans ved frekvens 1.8 kOhms @ 100 MHz | Baseproduktnummer |
Nominell strøm (maks) 200mA |