BLM15HD182BH1D
DigiKeys produktnummer
490-BLM15HD182BH1DTR-ND - Tape og spole (TR)
490-BLM15HD182BH1DCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-BLM15HD182BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM15HD182BH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 200mA 2Ohm
EDA-/CAD-modeller
BLM15HD182BH1D Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Nominell strøm (maks)
200mA
DC-motstand (DCR) (maks)
2Ohm
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
0402 (1005 metrisk)
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Impedans ved frekvens
1.8 kOhms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)