BLM15EX331SN1D
DigiKeys produktnummer
490-18371-2-ND - Tape og spole (TR)
490-18371-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-18371-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM15EX331SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 Ohms @ 100 MHz 1 Strøm, signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 1,1A 205mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15EX331SN1D Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
1,1A
DC-motstand (DCR) (maks)
205mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflatemontering
Filtertype
Strøm, signallinje
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans ved frekvens
330 Ohms @ 100 MHz