BLM15AG102SH1D
DigiKeys produktnummer
490-7804-2-ND - Tape og spole (TR)
490-7804-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-7804-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM15AG102SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 200mA 1Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM15AG102SH1D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1Ohm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
1
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Impedans ved frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Nominell strøm (maks)
200mA