BLM03PX121SN1D
DigiKeys produktnummer
490-BLM03PX121SN1DTR-ND - Tape og spole (TR)
490-BLM03PX121SN1DCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-BLM03PX121SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM03PX121SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0201 (0603 metrisk) 900mA 160mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM03PX121SN1D Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
900mA
DC-motstand (DCR) (maks)
160mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,013" (0,33mm)
Størrelse/dimensjon
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz