BLM03AX800SN1D
DigiKeys produktnummer
490-5621-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5621-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-5621-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM03AX800SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Detaljert beskrivelse
80 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0201 (0603 metrisk) 500mA 180mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM03AX800SN1D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
180mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,013" (0,33mm)
Størrelse/dimensjon
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedans ved frekvens
80 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
500mA