BLM02BX121SN1D
DigiKeys produktnummer
490-14876-2-ND - Tape og spole (TR)
490-14876-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-14876-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM02BX121SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 01005 (0402 metrisk) 350mA 500mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM02BX121SN1D Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
350mA
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
500mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
01005 (0402 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,009" (0,22mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz