BLM02BX121SN1D | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BLM02BX121SN1D |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 01005 (0402 metrisk) 350mA 500mOhm |
EDA-/CAD-modeller | BLM02BX121SN1D Modeller |
Kategori | Nominell strøm (maks) 350mA |
Produsent Murata Electronics | DC-motstand (DCR) (maks) 500mOhm |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 01005 (0402 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Filtertype Signallinje | Høyde (maks) 0,009" (0,22mm) |
Antall linjer 1 | Størrelse/dimensjon 0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm) |
Impedans ved frekvens 120 Ohms @ 100 MHz | Baseproduktnummer |