BLE32PN260SH1L
DigiKeys produktnummer
490-BLE32PN260SH1LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-BLE32PN260SH1LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-BLE32PN260SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLE32PN260SH1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 26 OHM 1210 1LN
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 1210 (3225 metrisk) 10A 1,6mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLE32PN260SH1L Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Nominell strøm (maks)
10A
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
1,6mOhm
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
1210 (3225 metrisk)
Filtertype
Strømlinje
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
1
Høyde (maks)
0,063" (1,60mm)
Impedans ved frekvens
26 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)