BLA2ABD121SN4D
DigiKeys produktnummer
490-4011-2-ND - Tape og spole (TR)
490-4011-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-4011-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLA2ABD121SN4D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0804 1LN
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 4 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0804 (2010 metrisk), matrise, 8 PC Pad 200mA 350mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLA2ABD121SN4D Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
200mA
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
350mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0804 (2010 metrisk), matrise, 8 PC Pad
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Antall linjer
4
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz