1248AS-H-4R7N=P3
DigiKeys produktnummer
490-10799-2-ND - Tape og spole (TR)
490-10799-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-10799-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1248AS-H-4R7N=P3
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 5.3A 22.8 MOHM
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 5.3 A 22,8mOhm maks 2-SMD
EDA-/CAD-modeller
1248AS-H-4R7N=P3 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
6,2A
DC-motstand (DCR)
22,8mOhm maks
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Induktans
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Toleranse
±30%