1248AS-H-2R2N=P3
DigiKeys produktnummer
490-10796-2-ND - Tape og spole (TR)
490-10796-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-10796-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1248AS-H-2R2N=P3
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 7A 13.2 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 7 A 13,2mOhm maks 2-SMD
EDA-/CAD-modeller
1248AS-H-2R2N=P3 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
8,6A
DC-motstand (DCR)
13,2mOhm maks
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Induktans
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Toleranse
±30%