1248AS-H-150M=P3
DigiKeys produktnummer
490-10793-2-ND - Tape og spole (TR)
490-10793-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-10793-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1248AS-H-150M=P3
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 2.7A 78 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 2.7 A 78mOhm maks 2-SMD
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1248AS-H-150M=P3 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
3,4A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
78mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
trommelkjerne, trådviklet
Kapsling
2-SMD
Materiale - kjerne
Størrelse/dimensjon
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Induktans
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Toleranse
±20%