1248AS-H-150M=P3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 1248AS-H-150M=P3 |
Beskrivelse | FIXED IND 15UH 2.7A 78 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 21 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 15 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 2.7 A 78mOhm maks 2-SMD |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 1248AS-H-150M=P3 Modeller |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 3,4A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 78mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type trommelkjerne, trådviklet | Kapsling 2-SMD |
Materiale - kjerne | Størrelse/dimensjon 0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm) |
Induktans | Høyde - sittende (maks) 0,157" (4,00mm) |
Toleranse ±20% | Baseproduktnummer |