1217AS-H-470M=P3
DigiKeys produktnummer
490-10790-2-ND - Tape og spole (TR)
490-10790-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-10790-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1217AS-H-470M=P3
Beskrivelse
FIXED IND 47UH 1.8A 204 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
47 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 1.8 A 204mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
1217AS-H-470M=P3 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
2,1A
DC-motstand (DCR)
204mOhm maks
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Induktans
Høyde - sittende (maks)
0,177" (4,50mm)
Toleranse
±20%