1217AS-H-2R2N=P3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 1217AS-H-2R2N=P3 |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 8.7A 9.9 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 21 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 8.7 A 9,9mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 1217AS-H-2R2N=P3 Modeller |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 9,3A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 9,9mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type trommelkjerne, trådviklet | Kapsling Ikke standard |
Materiale - kjerne | Størrelse/dimensjon 0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm) |
Induktans | Høyde - sittende (maks) 0,177" (4,50mm) |
Toleranse ±30% | Baseproduktnummer |