1217AS-H-2R2N=P3
DigiKeys produktnummer
490-10787-2-ND - Tape og spole (TR)
490-10787-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-10787-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1217AS-H-2R2N=P3
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 8.7A 9.9 MOHM
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 8.7 A 9,9mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
1217AS-H-2R2N=P3 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
9,3A
DC-motstand (DCR)
9,9mOhm maks
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Induktans
Høyde - sittende (maks)
0,177" (4,50mm)
Toleranse
±30%