1217AS-H-1R5N=P3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 1217AS-H-1R5N=P3 |
Beskrivelse | FIXED IND 1.5UH 9.4A 7.6 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 21 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1.5 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 9.4 A 7,6mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 1217AS-H-1R5N=P3 Modeller |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 11,2A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 7,6mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type trommelkjerne, trådviklet | Kapsling Ikke standard |
Materiale - kjerne | Størrelse/dimensjon 0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm) |
Induktans | Høyde - sittende (maks) 0,177" (4,50mm) |
Toleranse ±30% | Baseproduktnummer |