1217AS-H-100M=P3
DigiKeys produktnummer
490-10783-2-ND - Tape og spole (TR)
490-10783-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-10783-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1217AS-H-100M=P3
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 3.9A 39.6 MOHM
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 3.9 A 39,6mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1217AS-H-100M=P3 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
4,3A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
39,6mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
trommelkjerne, trådviklet
Kapsling
Ikke standard
Materiale - kjerne
Størrelse/dimensjon
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Induktans
Høyde - sittende (maks)
0,177" (4,50mm)
Toleranse
±20%