MPM3808GLE-12-AEC1-Z
DigiKeys produktnummer
1589-MPM3808GLE-12-AEC1-ZTR-ND - Tape og spole (TR)
1589-MPM3808GLE-12-AEC1-ZCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1589-MPM3808GLE-12-AEC1-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPM3808GLE-12-AEC1-Z
Beskrivelse
5.5V, 3A, SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Produsentens standard leveringstid
36 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 1,2V 3A 2,5V - 5,5V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MPM3808GLE-12-AEC1-Z Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Uisolert PoL-modul
Godkjenning
AEC-Q100
Antall utganger
1
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Spenning - inngang (min)
2,5V
Kapsling
15-PowerLFQFN-modul
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Størrelse/dimensjon
0,16" L x 0,12" B x 0,06" H (4,0mm x 3,0mm x 1,6mm)
Spenning - utgang 1
Leverandørens enhetsforpakning
15-QFN (3x4)
Strøm - utgang (maks)
3A