MPL-AY1265-5R6
DigiKeys produktnummer
1589-MPL-AY1265-5R6TR-ND - Tape og spole (TR)
1589-MPL-AY1265-5R6CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
MPL-AY1265-5R6
Beskrivelse
FIXED IND 5.6UH 13A 8.6 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5.6 µH Uskjermet Formstøpt Induktor 13 A 8,6mOhm 2-SMD, J-ledning
Kategori
Skjerming
Uskjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
8,6mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Type
Formstøpt
Kapsling
2-SMD, J-ledning
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,531" L x 0,496" B (13,50mm x 12,60mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Strøm - metning (Isat)
20A