MPL-AT2512-R47
DigiKeys produktnummer
1589-MPL-AT2512-R47TR-ND - Tape og spole (TR)
1589-MPL-AT2512-R47CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1589-MPL-AT2512-R47DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPL-AT2512-R47
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 5.5A 19 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 nH Uskjermet Formstøpt Induktor 5.5 A 19mOhm 2-SMD, J-ledning
Kategori
Skjerming
Uskjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
19mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Type
Formstøpt
Kapsling
2-SMD, J-ledning
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)
Strøm - metning (Isat)
6,4A