0845240004-18-B7-D
DigiKeys produktnummer
0845240004-18-B7-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0845240004-18-B7-D
Beskrivelse
18" PRE-CRIMP A1858/19 BLACK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Svart 16 AWG Jumperkabel Pinne til pinne Nikkel 18,0" (457,2mm)
Kategori
Trådtykkelse
16 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Nikkel
Serie
Farge
Svart
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
80,0µin (2,03µm)
Delestatus
Utdatert
Antall rader
1
Kontakt-ende
Pinne til pinne
Antall ledere
1
Lengde
18,0" (457,2mm)