0500798000-05-R6-D
DigiKeys produktnummer
0500798000-05-R6-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0500798000-05-R6-D
Beskrivelse
5" PRE-CRIMP 1853 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 26 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 5,00" (127,00mm)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Rød
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
35,4µin (0,90µm)
Delestatus
Aktiv
Antall rader
1
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Antall ledere
1
Lengde
5,00" (127,00mm)
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 1 671
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 6,16500kr 61,65
30kr 5,70367kr 171,11
50kr 5,50100kr 275,05
100kr 5,23800kr 523,80
250kr 4,91004kr 1 227,51
500kr 4,67540kr 2 337,70
1 000kr 4,45209kr 4 452,09
2 500kr 4,17332kr 10 433,30
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
På lager: 1630
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
På lager: 819
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
På lager: 170
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP 1853 RED
På lager: 290
3" PRE-CRIMP 1853 RED
På lager: 36
4" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED
På lager: 399
8" PRE-CRIMP 1853 RED