0500588000-12-R8-D
DigiKeys produktnummer
0500588000-12-R8-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0500588000-12-R8-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP 1852 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 28 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
28 AWG
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 313
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,33500kr 73,35
30kr 6,78567kr 203,57
50kr 6,54500kr 327,25
100kr 6,23160kr 623,16
250kr 5,84144kr 1 460,36
500kr 5,56228kr 2 781,14
1 000kr 5,29660kr 5 296,60
2 500kr 4,96504kr 12 412,60
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP 1852 BLACK
På lager: 879
12" PRE-CRIMP 1852 BLUE
På lager: 409
12" PRE-CRIMP 1852 BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
På lager: 180
12" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
På lager: 0
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP 1852 RED
3" PRE-CRIMP 1852 RED
På lager: 387
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED