0500588000-08-R8-D
DigiKeys produktnummer
0500588000-08-R8-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0500588000-08-R8-D
Beskrivelse
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 28 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 8,00" (203,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
28 AWG
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
8,00" (203,20mm)
Ytterligere resurser
På lager: 270
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,21300kr 72,13
30kr 6,34900kr 190,47
50kr 6,00240kr 300,12
100kr 5,57670kr 557,67
250kr 5,09004kr 1 272,51
500kr 4,77196kr 2 385,98
1 000kr 4,49139kr 4 491,39
2 500kr 4,17104kr 10 427,60
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
På lager: 550
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
På lager: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
På lager: 0
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP 1852 RED
3" PRE-CRIMP 1852 RED
På lager: 387
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED