0457501111-12-N9-D
DigiKeys produktnummer
0457501111-12-N9-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0457501111-12-N9-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Brun 18 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Brun
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
100,0µin (2,54µm)
Delestatus
Aktiv
Antall rader
1
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Antall ledere
1
Lengde
12,0" (304,8mm)
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 12,75100kr 127,51
30kr 11,28233kr 338,47
50kr 10,69320kr 534,66
100kr 9,97270kr 997,27
250kr 9,14948kr 2 287,37
500kr 8,61156kr 4 305,78
1 000kr 8,13743kr 8 137,43
2 500kr 7,59635kr 18 990,88
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2064 BROWN
3" PRE-CRIMP A2064 BROWN
4" PRE-CRIMP A2064 BROWN
5" PRE-CRIMP A2064 BROWN
6" PRE-CRIMP A2064 BROWN